O firmie

Zakład Remontowo-Budowlany Franciszek Twardzik rozpoczął swoją działalność w 1985roku.

W początkowym okresie firma zajmowała się działalnością o profilu ogólnobudowlanym.  Remonty i modernizacje obiektów wraz z projektowaniem mebli i aranżacją wnętrz.

Od roku 1988 oferta była dostosowywana do potrzeb rynkowych.

Wyzwaniem dla nas były nowe technologie przenikające z zagranicy. Niewątpliwie możemy sie pochwalić tym że byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce wykonującą pokrycia dachowe na bazie pap termozgrzewalnych.

Od roku 1989 zaczęliśmy  wykorzystywać metodę lekko-mokrą w systemie "DRYVIT" jako termoizolację przegród obiektów budowlanych.

W 1992 roku nasza oferta wzbogaciła się o płyty poliwęglanowe lite i komorowe (świetliki przemysłowe, zadaszenia i zabudowy).

Ambicją naszą było wykorzystywanie najnowszych technologii zagranicznych, ale również uwzględnialiśmy w swojej ofercie polskie technologie godne uwagi. Przykładem może być metoda pokryć dachowych bezspoinowych z wykorzystaniem rodzimych materiałów jak również metoda lekkomokra firmy "Sewako".

Ponadto ofertę naszą uzupełniają:

  • Stabilizacja i naprawa konstrukcji budowlanych technologią "BRUTT SAVER"
  • Technologia termoizolacyjna w systemie "MARMOROC"
  • Hydroizolacje z wykorzystaniem materiałów "EPDM" firmy FIRESTONE
  • Materiały termoizolacyjne refleksyjne

Nasza najnowsza oferta obejmuje również realizację kompleksową obiektów kubaturowych z wyposażeniem w najnowocześniejsze zdobycze techniczne  (rekuperatory, GWC, solary, tanie urządzenia do wytwarzania ciepła).

Ambicją naszą jest w dalszym ciągu poszukiwanie nowych, tanich, technicznie zaawansowanych technologii.

Firma służy doradztwem, wykonawstwem i sprzedażą materiałów.